ENTREPRENAD

Patrik Kejroth

  • Tel: +46 70 760 87 46
  • E-post: patrik@cityglas.se
  • Roll: Kalkyl entreprenader, inköp entreprenader
  • Fördjupad kunskap: Ljud, säkerhet inom glas & partier

Jakob Weman

  • Tel: +46 70 760 47 43
  • E-post: jakob@cityglas.se
  • Roll: Projektansvarig, säljare metall
  • Fördjupad kunskap: Kvalitetsansvarig

 

Johan Björk

  • Tel: +46 70 566 15 11
  • E-post: johan@cityglas.se
  • Roll: Projektansvarig, säljare trä
  • Fördjupad kunskap: Brand, energi inom glas & partier

 

Martin Valsinger

  • Tel: +46 70 760 47 41
  • E-post: martin@cityglas.se
  • Roll: Projektansvarig glas
  • Fördjupad kunskap: Lås & beslag

 

Per Holmberg

  • Tel: +46 70 760 47 47
  • E-post: per@cityglas.se
  • Roll: VD

SERVICE

Björn Fagerman

  • Roll: Platsansvarig Service city
  • Tel: +46 70 624 22 24
  • E-post: bjorn@cityglas.se

 

Juri Östberg

  • Roll: Projektansvarig metall & glas
  • Tel: +46 70 279 59 07
  • E-post: juri@cityglas.se

 

Cityglas Entreprenad AB

Norrsundavägen 105

195 70 Roserberg

Tel: 08-27 38 44

E-post: info@cityglas.se

 

Cityglas Service

Rosenlundsgatan 54

Stockholm

Tel: 08-673 01 12

Ekonomi & administration

Isengaard ekonomi   Tel: +46 8 400 152 60  E-post: mail@isengaard.se


Kontakta oss direkt med er förfrågan

Berätta för oss om din förfrågan så kontaktar vi dig så snart som möjligt.